SPOLEČNOST NAPO MORAVA S.R.O.

Naše firma se zabývá výrobou těsnění, servisem a opravou strojů a zakázkovou výrobou dle požadavků klienta.

Dokážeme pružně reagovat i na nestandardní materiály a požadavky. Rychlý a plný servis s garantovanou kvalitou je naší nespornou výhodou a získává nám stále více zákazníků, se kterými navazujeme - ke vzájemné spokojenosti - dlouhodobé seriózní vztahy.

Historie společnosti

Společnost NAPO MORAVA s.r.o. byla založena v srpnu roku 2000 jediným společníkem Davidem Weiserem. Firma zahájila svoji činnost v pronajatých prostorách bývalého areálu radiokomunikací v Litovli a zabývala se výrobou plochého těsnění pro armaturky.

V průběhu prvního roku se společnost rozrůstala a v roce 2003 byli přijati první zaměstnanci.

V souvislosti s dalším vývojem byla rozšířena výroba také do strojírenské oblasti, což přineslo zvýšení obratu a přijetí dalších zaměstnanců.

Pro zlepšení spolupráce s odběrateli jsme rozšířili naši činnost o možnost skladů, což umožnilo plynulý odběr výrobků našim zákazníkům v průběhu celého roku. Tímto se nám podařilo získat stabilní portfolio zákazníků, kteří přinesli firmě stabilní odběry.

Společnost dále expandovala v souvislosti s růstem našich zákazníků a rozšiřovala sortiment výrobků.

V roce 2008 firma vybudovala nový areál s větší kapacitou výroby a zavedením nové technologie. Větší prostory umožňuli zefektivnit výrobu novou technologií, která přináší rozšíření sortimentu, zvýšení produktivity, kvality a celkové konkurenceschopnosti firmy. Nové prostory jsou na lépe dostupném místě, které nám poskytují kvalitnější zázemí pro jednání se stávajícími i novými zákazníky. Objekt se nachází v průmyslové zóně města Litovel.